Strona głównaOpinieCejrowski: Popieram rolników. Tusk kontynuuje politykę PiS

Cejrowski: Popieram rolników. Tusk kontynuuje politykę PiS

-

- Reklama -

W programie „Antysystem” DoRzeczy.pl Wojciech Cejrowski i dziennikarz Paweł Lisicki rozmawiali o proteście rolników. Znany podróżnik z Kociewia powiedział, że popiera protestujących.

– Mamy bardzo dużo, bardzo ostrych wypowiedzi polityków ukraińskich, którzy zapowiadają nawet, że podejmą działania odwetowe w stosunku do Polski i polskich rolników. Mówię o tym dlatego, bo mało kto mógł się spodziewać kilka miesięcy temu, że nagle najważniejszą sprawą w relacjach z Ukrainą będą te protesty i narastający konflikt – powiedział redaktor naczelny DoRzeczy.pl Paweł Lisicki.

- Reklama -

Również Wojciech Cejrowski zauważa, że wiele się przez ostatnich kilka miesięcy zmieniło. – Parę miesięcy temu, ani PSL, ani PiS nie protestowali przeciwko importowi. Teraz znalazłem wypowiedzi, w których PiS mówi, że import jest niedobry i podobnie PSL – powiedział podróżnik.

– Gdzie byliście przed wyborami? Naród nie wyciąga konsekwencji z działań partii i posłów. Donald Tusk kontynuuje politykę PiS, bez zmian. Skąd takie przebudzenie, że musimy być samowystarczalni? – zapytał Cejrowski. – Bardzo się cieszę, że rolnicy wyjechali i popieram ich protest w całej rozciągłości. Zwłaszcza, że krytykują Zielony Ład – dodał.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Rolnicy będą protestować również pod siedzibą PiS? „Tam jest główna przyczyna problemów”

PiS od jakiegoś czasu próbuje podłączyć się pod protesty rolników, gdy tak naprawdę dużo część problemów rolników ma swoje źródło jeszcze w czasach rządów poprzedniej ekipy. Dlatego możliwe, że protestujący pojawią się także na Nowogrodzkiej w Warszawie.

Czytaj więcej:

Rolnicy będą protestować również pod siedzibą PiS? „Tam jest główna przyczyna problemów”

Źródło:DoRzeczy
spot_img

Najnowsze