Strona głównaWiadomościPolskaMartwe ptaki w miejscu, w którym rozsypano ukraińskie zboże

Martwe ptaki w miejscu, w którym rozsypano ukraińskie zboże [FOTO / VIDEO]

-

- Reklama -

W sieci pojawiło się kilka nagrań i zdjęć, na których widać martwe ptaki, które miały rzekomo paść z powodu zatrucia ukraińskim zbożem. Sprawa nie jest potwierdzona, ale poseł Konfederacji Ryszard Wilk postanowił ją sprawdzić.

W miejscach, w których w ramach protestów rozsypano ukraińskie zboże, a także na trasach, którymi zboże z Ukrainy po prostu przejeżdża, ma pojawiać się dużo trucheł ptaków.

- Reklama -

W mediach społecznościowych powstała nawet teoria spiskowa, wedle której ptaki miały potruć się właśnie tym zbożem.

Część ciał ptaków, które widać w internetowych materiałach, ma ślady zderzenia z pociągiem lub ślady świadczące o tym, że zostały rozjechane. Przy torach leżą także truchła, które takich śladów nie mają.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Na ten moment nic nie potwierdza teorii, wedle której zwierzęta miały zatruć się ukraińskim zbożem. Nikt także nie potwierdził, że rzeczywiście w tych miejscach trupów ptaków jest więcej.

Sprawą zajął się jednak poseł Konfederacji Ryszard Wilk z Nowej Nadziei.

„W sprawie martwych ptaków na torowisku w Zamościu gdzie były porozsypywane Ukraińskie zboża. Jestem po rozmowie z PIW w Zamościu. Ptaki nie padły na ptasią grypę, mamy negatywne wyniki. Zostały wysłane na badania toksykologiczne. Policja również prowadzi dochodzenie” – napisał w swoich mediach społecznościowych polityk.

Źródło:X
spot_img

Najnowsze