Strona głównaWiadomościŚwiatUkraiński komendant zatrzymany. Jest podejrzany o handel samochodami z pomocy humanitarnej

Ukraiński komendant zatrzymany. Jest podejrzany o handel samochodami z pomocy humanitarnej

-

- Reklama -

Szef Komendy Głównej Policji obwodu wołyńskiego na Ukrainie został zatrzymany. Jest podejrzany o handel samochodami z pomocy humanitarnej, które sprowadzono za pośrednictwem fundacji charytatywnej.

Według ukraińskich mediów akcję w biurze komendanta przeprowadziło Państwowe Biuro Śledcze. Zatrzymanym ma być Jurij Kroszko.

- Reklama -

Komendant policji miał być zamieszany w proceder handlu samochodami przekazywanymi Ukrainie w ramach pomocy humanitarnej. W ten sposób sprzedano 52 auta, które miały trafić na potrzeby armii lub wolontariuszy.

Portale, które informują o akcji służb u szefa Komendy Głównej Policji obwodu wołyńskiego, na dowód publikują zdjęcia z gabinetu oraz prywatnej posesji. Państwowe Biuro Śledcze nie udziela żadnych informacji w tej sprawie.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Z kolei wołyńska komenda główna policji twierdzi, że akcja służb w gabinecie komendanta miała miejsce, że przeprowadzono „rewizję”, ale Kroszko nie został zatrzymany.

Pomagał unikać Ukraińcom wojska. Szef komisji lekarskiej dorobił się fortuny

 

Źródło:telegraf.com.ua
spot_img

Najnowsze