Strona głównaOpinieSośnierz MOCNO o „występach” parlamentarzystek w Sejmie. „Prymitywne ludy próbują…”

Sośnierz MOCNO o „występach” parlamentarzystek w Sejmie. „Prymitywne ludy próbują…” [VIDEO]

-

- Reklama -

Dobromir Sośnierz w rozmowie z Gońcem ocenił „występy” parlamentarzystek koalicji rządzącej, które miały zmienić definicję gwałtu. Jak ocenił, wydaje się to być „najgłupsza” z wszelkich podobnych akcji przeprowadzonych w Sejmie. 

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 14 lutego w gmachu Sejmu RP. Nagranie zamieściła w sieci m.in. poseł Klaudia Jachira.

- Reklama -

– Posłanki tańczyły w Sejmie. Jaka jest pana ocena tego performance’u i tych wszystkich różnych pomysłów też w koalicji rządzącej? – pytał Sośnierza dziennikarz.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

– Prymitywne ludy próbują deszcze wywoływać tańcem, a nasze posłanki próbują wywoływać zmiany legislacyjne za pomocą tańca – skwitował polityk Konfederacji.

W ogóle jestem sceptyczny, co do tego rodzaju akcyjności: dla dobra Polski teraz klaszczemy w ręce, dla służby zdrowia albo takie inne rzeczy – takie pozorne akcje, które tak naprawdę nic nie wnoszą a pozwalają uczestnikom poczuć się, że oni rzekomo coś robią dla jakiejś ważnej sprawy, podczas kiedy naprawdę robią tylko to, co robią, czyli po prostu tańcują, ruszają rękami i nogami w głupkowaty sposób, wyglądają pokracznie i myślą, że to coś ważnego. Nie, to nie jest nic ważnego, niezależnie od intencji, jaka im przyświeca – ocenił.

– Sama intencja też wydaje się głupia, bo to jest taniec w imię zmiany definicji gwałtu. To jest logika niepojęta dla zwykłego człowieka, jak ten taniec przekłada się na zmianę definicji gwałtu, co ma w ogóle z nią wspólnego. To trzeba odpowiednio się wprawić w taki nastrój lewacki długą, intensywną medytacją, czytaniem Marksa, Engelsa, wszystkich feministek, oglądaniem aktywiszczów – aktywiszczy(?) – dodał.

– Uważa pan, że Sejm to jest w ogóle dobre miejsce na tego typu performance? Że się możemy czegoś jeszcze spodziewać? Bo Sejm już różne rzeczy widział – pytał prowadzący.

– Ale ta wydaje się najgłupsza z nich wszystkich – podsumował Sośnierz.

Źródło:Goniec/X
spot_img

Najnowsze