Strona głównaWiadomościPolskaNowe informacje o stanie zdrowia Ziobry. "Czeka go poważna operacja"

Nowe informacje o stanie zdrowia Ziobry. „Czeka go poważna operacja”

-

- Reklama -

Wiceprezes Suwerennej Polski Michał Wójcik zdradza nowe szczegóły na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry. Mówi także o przesłuchaniu polityka przed komisją śledczą ds. Pegasusa.

Wszystkich komentatorów życia politycznego zdziwił fakt, że Zbigniew Ziobro nie był obecny 11 grudnia 2023 roku w Sejmie, gdy odbywało się tak ważne, ostatecznie przegrane, dla jego obozu głosowanie nad rządem Mateusza Morawieckiego.

- Reklama -

Szybko jednak okazało się, że absencja Ziobry spowodowana była złym stanem zdrowia. Na łamach „Do Rzeczy” powiedział o tym sam były minister sprawiedliwości, ale szczegółów nie zdradzał. Media szybko obiegły pogłoski o raku, które niestety ostatecznie zostały potwierdzone.

Teraz wiceprezes Suwerennej Polski Michał Wójcik ujawnił więcej informacji na temat stanu zdrowia swojego szefa.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Ziobro przed komisją śledczą

W poniedziałek Zbigniew Ziobro miał stanąć przed komisją śledczą ws. Pegasusa. – Pan minister Zbigniew Ziobro sam poprosił o to, żeby był przesłuchiwany. Rozmawiałem z nim bardzo późno wieczorem wczoraj. To my składaliśmy wniosek, by przesłuchać ministra Zbigniewa Ziobro. W tej chwili nie jest to możliwe, ponieważ jest bardzo ciężko chory, czeka go poważna operacja – twierdzi Wójcik.

Polityk dodał, że „minister Zbigniew Ziobro jest gotowy stawić się przed komisją”. – To był wniosek Suwerennej Polski, żeby przesłuchać ministra Ziobro. W tej chwili nie jest to możliwe, będzie to możliwe za kilka miesięcy zapewne. Ma zaawansowaną postać nowotworu przełyku. Rokowania, jeśli chodzi o tę chorobę są trudne – stwierdził.

Wójcik: Chce zabić ten nowotwór, ale nie jest faworytem w tej walce

– W momencie, kiedy zdiagnozowano ten nowotwór, były przerzuty. Minister Ziobro chce zabić ten nowotwór, na pewno nie jest faworytem w tej walce, ale jest zdeterminowany, jest w dobrej formie psychicznej. Chce powrócić do polityki i rozliczyć Tuska i Bodnara. Jest po trzeciej dawce chemioterapii, po radioterapii, jest przed operacją – wyjawił wiceprezes Suwerennej Polski.

spot_img

Najnowsze