Strona głównaWiadomościPolskaSKANDAL! Ukraiński prowokator znieważył polską flagę. „Podcierał sobie tzw. cztery litery”

SKANDAL! Ukraiński prowokator znieważył polską flagę. „Podcierał sobie tzw. cztery litery” [VIDEO]

-

- Reklama -

W sieci pojawiło się nagranie rolników z organizacji Podkarpacka Oszukana Wieś. Z relacji jednego z mężczyzn wynika, że doszło do prowokacji ze strony ukraińskiej i znieważenia flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

– Przed chwilą, dosłownie przed minutą, doszło do bardzo, bardzo, bardzo złego incydentu ze strony obywateli Ukrainy. Tutaj, w tym miejscu, przyszło dwóch Ukraińców. Jeden, przy barierkach, nagrywał, jak drugi znieważał nasze barwy narodowe. Podcierał sobie tzw. cztery litery naszą flagą – relacjonował jeden z polskich rolników.

- Reklama -

– Zostaliśmy sami, jako obywatele złapaliśmy gościa, zawołaliśmy policję i policja w tym momencie przeprowadza dochodzenie, dlaczego przyszli, dlaczego znieważają polską flagę narodową – dodał.

– Ukraińcy u nas, w Polsce (…) prowokują nas, żebyśmy ich oskarżali (…). Jak to wygląda? My im pomagamy a oni (robią) taki incydent i tak nas prowokują, że przychodzą tu, na przejście, biorą naszą flagę narodową i wycierają sobie tyłek – (…) za tę pomoc, której myśmy im tyle dali – wskazał.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

– Ja osobiście temu panu ten telefon odebrałem, przekazałem funkcjonariuszom policji, żeby sprawdzili i opublikowali. Nie wiem, czy to opublikują i przekażą to mediom. Wiemy, kto to robił. Złapaliśmy go tutaj i chcemy, żeby policja wyciągnęła z tego konsekwencje i wnioski na przyszłość – skwitował.

Nagranie podał na platformie X poseł Konfederacji Włodzimierz Skalik. „Skandal!!! Ukraińscy prowokatorzy znieważyli polską flagę! @PolskaPolicja oczekujemy działań!” – napisał.

spot_img

Najnowsze