Strona głównaWiadomościPolskaNajnowsze informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry

Najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry

-

- Reklama -

Były minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro przebywa w szpitalu z powodu choroby nowotworowej. Poważny stan zdrowia wykluczył polityka z życia publicznego na kilka miesięcy. Media donoszą o najnowszych informacjach na temat stanu zdrowia szefa Suwerennej Polski.

Wszystkich komentatorów życia politycznego zdziwił fakt, że Zbigniew Ziobro nie był obecny 11 grudnia 2023 roku w Sejmie, gdy odbywało się tak ważne dla jego obozu głosowanie nad rządem Mateusza Morawieckiego.

- Reklama -

Szybko jednak okazało się, że absencja Ziobry spowodowana była złym stanem zdrowia. Na łamach „Do Rzeczy” powiedział o tym sam były minister sprawiedliwości, ale szczegółów nie zdradzał. Media społecznościowe natomiast bardzo szybko obiegły pogłoski o rzekomym raku krtani, na który miałby chorować Ziobro.

Po kilku dniach pogłoski się potwierdziły, a w dodatku okazało się, że nowotwór jest złośliwy. Zbigniew Ziobro zniknął z życia publicznego.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Teraz pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia polityka. Po pierwsze – Ziobro apeluje do wszystkich, którzy widzą u siebie symptomy choroby nowotworowej, by ich nie lekceważyli.

– Zbigniew Ziobro prosił mnie, żeby przekazać wszystkim, którzy obserwują u siebie symptomy mogące wskazywać na chorobę nowotworową, żeby nie bagatelizowali objawów, czasami nawet tych, na które nie zwracają uwagi. Bo tak było w jego przypadku –
powiedział w rozmowie z „SE” poseł Michał Wójcik z Suwerennej Polski.

„Super Express” informuje, że Zbigniew Ziobro zaczął przyjmować drugą chemioterapię. Jego współpracownik, Patryk Jaki, wyjawił, jakie kolejne etapu leczenia czekają byłego ministra.

– Trzymamy za niego kciuki, Zbigniew Ziobro jest teraz po drugiej chemioterapii, ale potem czeka go operacja – powiedział „SE” Patryk Jaki.

To właśnie Jaki póki co zastępuje swojego szefa w kierowaniu partią. – Na pewno na wybory samorządowe i europejskie, jeżeli koledzy zdecydują, przypadnie mi ten zaszczyt prowadzić partię – powiedział.

– Zbigniew Ziobro jest bardzo silny i wiem, że uda mu się z tego wyjść. Wszyscy na niego czekamy, to będzie trochę trwało, ale to jest oczywiste, że tu jest zawsze dla niego miejsce w Suwerennej Polsce – dodał Jaki.

Źródło:"Super Express"
spot_img

Najnowsze