Strona głównaWiadomościPolskaTVP schodzi na coraz mocniejsze „postępy postępu”

TVP schodzi na coraz mocniejsze „postępy postępu”

-

- Reklama -

W dzienniku „19.30” w sobotę zaprezentowano przy okazji eutanazji b. premiera Holandii, pojawił się szerszy materiał dotyczący tego zjawiska. Chociaż starano się o obiektywizm (o. Giżyński „robił” nawet za „opinię katolicką”), to w materiale przebijała się spora doza sympatii dla takiego rozwiązywania problemu chorych i starych ludzi.

Widz mógł dobrze nie ochłonąć, a tu na antenie kolejny zastrzyk „postępu”. Aktywista LGBT Bart Staszewski poinformował na „X”, że „Dzisiaj o 21:30 w @tvp_info będę pierwszy raz od 8 lat. Prawda o LGBT, strefach wolnych od LGBT, szczuciu i nienawiści. Trudno mi sobie wyobrazić przejście przez próg tego miejsca, ale zrobimy to.”

TVP pod nowym kierownictwem dość szybko pokonuje kolejne bariery i pnie się na ścieżce permisywizmu i „europejskości”. Gorzej jest z jakością programów, bo antenowa wpadka goni tu wpadkę. Wyraźnie nie stawiają jednak na „jakość”, ale „postępową ilość”, bo jak uczyli marksiści, przecież „ilość przechodzi w jakość”.

Specjalnie nie dziwi niska oglądalność tych programów, bo lepiej już przełączyć się na bardziej wyrazistą, a przede wszystkim znacznie lepiej robioną propagandę „postępu” w TVN24.

Wizyta aktywisty LGBT w TVP Info to zapewne „odtrutka” na piątkowe obrady Sejmu, kiedy to Szymon Hołownia „stanął na czele obrońców LGBT” i odebrał głos Krzysztofowi Kasprzakowi, który wspomniał o faktach krzywdzenia dzieci przez te środowiska.

Przypomnijmy dialog z sali sejmowej w czasie debaty nad społecznym projektem Stop LGTB:

„Hołownia: Bardzo proszę, żeby nie przekroczył pan granicy obrażania osób z LGBT!

Kasprzak: Nie będą ukrywał cierpienia dzieci i zamierzam kontynuować to wystąpienie, informując o tym, jak osoby ze środowiska LGBT krzywdziły dzieci. Wielokrotnie składaliśmy projekty ustaw. Wielokrotnie mieliśmy swobodę referowania – pierwszy raz mamy do czynienia z tak zamordystycznym rządem.

H.: Zawsze musi być ten pierwszy raz!

K.: Nie będę ukrywał przypadków gwałcenia i zabijania dzieci przez lobby LGBT i będę o tym mówił.

H.: Odbieram Panu głos!”

Teraz głos dostaje w „publicznej” TV Staszewski.

Najnowsze