Strona głównaWiadomościPolska"Jaszczur" ponownie skazany. Pandemiczna histeria w tle

„Jaszczur” ponownie skazany. Pandemiczna histeria w tle [VIDEO]

-

- Reklama -

Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski, czyli popularny „Jaszczur”, został skazany przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu na grzywnę 2 tys. zł oraz 10 miesięcy prac społecznych. To pokłosie telefonu do placówki oświatowej, która segregowała uczniów ze względu na status zaszczepienia przeciwko covidowi.

W trakcie ogłoszonej pandemii koronawirusa oraz histerii nakręcanej przez polityków, lekarzy i media, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu zdecydowało, że na egzamin zawodowy będą wpuszczani wyłącznie „dobrowolnie” zaszczepieni uczniowie.

- Reklama -

Segregacja sanitarna wówczas kwitła w najlepsze. „Jaszczur” oraz Marcin Osadowski, liderzy Kamratów, zadzwonili w programie na żywo do Anny Kowalskiej, ówczesnej sekretarki, a obecnej wicedyrektor placówki.

Na pytanie, dlaczego szkoła wprowadziła segregację sanitarną, Kowalska odpowiadała, że „nie jest osobą upoważnioną” do komentowania tej decyzji. Początkowo rozmowa przebiegała w dość spokojnej atmosferze, ale gdy Kowalska odłożyła słuchawkę, „Jaszczur” w swoim stylu „zdenerwował się”.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Jednym z najłagodniejszym określeń było, że „żyjemy w gównie”. Rzucił też wieloma przekleństwami, a Kowalska poczuła się obrażona i skierowała sprawę do sądu.

Sąd nakazał Olszańskiemu wypłacić 2 tys. zł dla wicedyrektor tytułem zadośćuczynienia oraz skazał go na 10 miesięcy prac społecznych. Wyrok nie jest prawomocny.

Poniżej fragment z programu, za który „Jaszczur” został skazany.

spot_img

Najnowsze