Strona głównaOpinieGrzegorz Braun: "Wypalać napalmem". Słowny ping-pong z Michałem Koboską

Grzegorz Braun: „Wypalać napalmem”. Słowny ping-pong z Michałem Koboską [VIDEO]

-

- Reklama -

Podczas posiedzenia Komisji ds. Unii Europejskiej poseł Konfederacji Grzegorz Braun zaapelował, by szkodliwe unijne rozwiązania wypalać napalmem. Wywiązała się ciekawa wymiana zdań z przewodniczącym Michałem Kobosko.

Odnosząc się do omawianych na komisji nowych unijnych projektów, Braun wyraził nadzieję, że zostaną one odrzucone.

- Reklama -

Wnioskuje o to, żeby w swoim stanowisku rząd Rzeczpospolitej Polskiej wnioskował o kompletne zaoranie i wypalenie napalmem wszystkiego, co po tym projekcie jeszcze zostało – powiedział Braun.

Na wypowiedź tę zareagował przewodniczący komisji Kobosko (Polska 2050), który zasugerował, że świat się zmienia, więc Unia też się zmienia.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Nie jestem pewien, czy dysponujemy napalmem w takiej ilości, która by pana satysfakcjonowała, ale mówiąc zdecydowanie poważniej, nie odnosząc się do tej konkretnej sprawy, ale świat się zmienia, świat płynie i nie tylko w Unii Europejskiej pewne projekty się nie sprawdzają. 10 lat temu korzystaliśmy np. z takich serwisów jak MySpace albo Nasza Klasa, a dostawcą usług poczty dominującej internetowej była firma Yahoo – wtrącił Kobosko.

Braun bardzo szybko odbił piłeczkę, nie bawiąc się przy tym w politpoprawności.

I to jest ta różnica. Realizujcie sobie poronione projekty, ale na własny koszt, a nie na koszt wszystkich współobywateli – odparł Braun.

spot_img

Najnowsze