Strona głównaWiadomościPolskaPo Łodzi grasują Mikołaje. Tęczowe

Po Łodzi grasują Mikołaje. Tęczowe [FOTO]

-

- Reklama -

Z okazji Mikołajek wiele miast przygotowało różnego rodzaju atrakcje dla mieszkańców. Po Łodzi na przykład „grasowały” Mikołaje… tęczowe. Po zmasowanej krytyce oficjalny profil miasta szybko usunął zdjęcie.

6 grudnia w Kościele Katolickim przypada liturgiczne wspomnienie św. Mikołaja. Choć współcześnie jest on przedstawiany jako rozdający dzieciom prezenty staruszek w czerwono-białym stroju, prawdziwy św. Mikołaj był biskupem Miry i wsławił się m.in. ufundowaniem posagu dla ubogich panien.

- Reklama -

Urzędnicy z Łodzi wymyślili, że stroje Mikołajów będą nawiązywały właśnie do prawdziwego św. Mikołaja, czyli biskupa. Sęk w tym, że jednego przyodziano w „tęczowe” barwy, promując tym samym środowiska LGBT.

W komentarzach pojawiło się wiele krytycznych uwag. Głos zabrała także związana z Łodzią Klaudia Domagała z Konfederacji. „Oficjalny profil Łodzi. Czy naprawdę nawet upamiętniając działania katolickiego biskupa (o czym świadczy „biskupi” strój) musieli wtłoczyć swoją tęczową propagandę?” – pyta.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„I tak to się pod rządami PO-Lewica kręci. Bo jak widać są rzeczy ważniejsze niż to, czy Łódź zaraz nie straci kilkadziesiąt mln zł unijnych dotacji z powodu opóźnionych inwestycji” – komentuje Domagała.

Oficjalny profil Łodzi szybko zdjęcia z tęczowym Mikołajem usunął. „Usunęli, widocznie ugięli się pod krytyką. Być może miałam nawet w tym swój mały udział” – napisała Domagała.

spot_img

Najnowsze