Strona głównaBiblioteka WolnościProf. Chodakiewicz: "Ważne jest, by Polacy wiedzieli co ich czeka, jeśli się...

Prof. Chodakiewicz: „Ważne jest, by Polacy wiedzieli co ich czeka, jeśli się nie przeciwstawią”

-

- Reklama -

W „Bibliotece Wolności” w przedsprzedaży dostępny jest pakiet dwóch książek dotyczących cywilizacji. Jedna, autorstwa Razprozaka, afirmuje cywilizację życia i skutecznie jej broni. Druga, autorstwa prof. Chodakiewicza, napisana „ku przestrodze”, bardziej koncentruje się na ukazaniu zgnilizny cywilizacji śmierci.

UWAGA: PRZEDSPRZEDAŻ! Wysyłka na początku GRUDNIA!

- Reklama -

Cywilizacja życia

Najnowsza książka „drugiego Ziemkiewicza”, odkrycia „młodego pokolenia wolnościowców” nosi tytuł, który podsumowuje treść dzieła: „Cywilizacja życia”. Ta napisana lekkim, bardzo przystępnym, lekkostrawnym językiem książka omawia sprawy bardzo poważne.

Autor, „Razprozak”, wziął na tapet kwestie życia i śmierci. W przenikliwy, często humorystyczny sposób rozprawia się z proaborcyjną agendą. Ukazuje absurdy argumentacji feministek.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Rozkłada na czynniki pierwsze cywilizację śmierci. Przede wszystkim jednak, odwołując się do rozumu, afirmuje cywilizację życia. Książkę „połyka się” na raz! Uważamy, że to jedna z najlepszych apologetyk idee pro-life na rynku!

Cywilizacja śmierci

Znany historyk wyszedł z archiwów i w książce „O cywilziacji śmierci” opisał to, co widział na własne oczy jako student, a potem naukowiec w San Francisco, Los Angeles i Waszyngtonie czyli jak cywilizacja śmierci przejęła Stany Zjednoczone.

Napisałem tę książkę, bo ważne jest, by Polacy wiedzieli co ich czeka, jeśli się nie przeciwstawią cywilizacji śmierci – mówi prof. Chodakiewicz. – A ja widziałem na własne oczy jak LGBT, gender, feminizm wyszły z podziemi i stopniowo przejęły politykę amerykańską wprowadzając nową odmianę marksizmu, którą ja nazywam marksizmem-lesbianizmem. Jeszcze nie jest za późno, by tę plagę w Polsce zatrzymać. Ale by ją zatrzymać trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia.

Pakiet cywilizacji w przedsprzedaży dostępny TUTAJ (KLIKNIJ)!

spot_img

Najnowsze