Strona głównaWiadomościPolskaCo nam szykuje Śmiszek?

Co nam szykuje Śmiszek?

-

- Reklama -

I rzeczywiście śmiszno, ale i straszno… Nawet jednocyfrowy wynik i załapanie się do rządzącej koalicji „uskrzydliło” tubylczych lewaków. W TVN, w Dniu Niepodległości, zaproszona „gościni”, chyba z „Krytyki Politycznej”, tak się rozpędziła, że postanowiła zlikwidować „narody”. Stacja zresztą uparcie na swoich paskach pisała o „marszu narodowców”, co w ich języku jest zapewne formą obelgi.

Nie lepiej z politykami. Poseł Krzysztof Śmiszek napisał na „X”: „Dzień Niepodległości to święto nas wszystkich. Polska to geje i lesbijki. Polska to kobieta. Polska to osoby o różnych wyznaniach, kolorach skóry i poglądach politycznych. Warto i godnie być patriotą. Wspólnie musimy odbudować znaczenie tego słowa po latach 8 rządów prawicy”.

- Reklama -

Niemal „3 w 1”. Mamy tu i feminizm i LGBT-izm i walkę z rasizmem, a nawet jeszcze postrzeganie naszego kraju już w kategoriach „wielokulturowości”.

Ciekawa jest też ilustracja. Poseł przemawia na tle biało-czerwonej flagi. Z tym, że jest ubrany w koszulkę z krótkim rękawkiem, więc zdjęcia pochodzi raczej nie z 11 listopada, a zupełnie innej imprezy. Typowy „patriotyzm twitterowy”.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Wydaje się, że sukces frekwencyjny Marszu Niepodległości, spowodował, że niektórzy chcą to wydarzenie odreagować. Widząc jednak społeczne poparcie święta Niepodległości, kiedy konia kują, nawet żaba podstawia nogę…

spot_img

Najnowsze