Strona głównaWiadomościŚwiatAresztowano kobietę, która niechcący usmażyła gościom trujące grzyby

Aresztowano kobietę, która niechcący usmażyła gościom trujące grzyby

-

- Reklama -

Kobieta gościom, jak się okazało, śmiercionośne grzyby i zabiła trzy osoby. Australijska policja aresztowała Erin Patterson, która broni się, że nie ponosi odpowiedzialności, ponieważ „nie miała powodu, by krzywdzić tych ludzi”.

W czwartek 2 listopada pechowa kucharka trafiła jednak do aresztu. Przeszukano mieszkanie podejrzanej, a pani Patterson zostanie przesłuchana przez śledczych. Inspektor Dean Thomas z wydziału kryminalnego policji stanu Wiktoria, mówi, że sednem tej sprawy jest jednak to, że „życie straciły trzy osoby”.

- Reklama -

Kucharka zapewnia, że ​​jest niewinna, a jej historia poruszyła Australijczyków. Chodzi o wydarzenia z 29 lipca, kiedy Erin Patterson postanowiła przygotować posiłek według przepisu na wołowinę Wellington dla swoich teściów i dwóch innych gości.

Posiłek okazał się śmiertelny dla trójki z nich, a jedynie kucharka nie miała żadnych objawów zatrucia, co skierowało na nią podejrzenia. Kobieta zawsze zapewniała o swojej niewinności. Wyjaśniała, że ​​kupiła grzyby w azjatyckim sklepie spożywczym i że to był wypadek.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Jestem zdruzgotana myślą, że te grzyby mogły przyczynić się do śmierci trzech krewnych. Chcę powtórzyć, że nie miałem absolutnie żadnego powodu, aby krzywdzić osoby, które kochałam” – zapewnia podejrzana. Szykuje się trudne danie dla australijskich sędziów…

Źródło: Les Echo

spot_img

Najnowsze