Strona głównaWiadomościPolskaKaczyński stworzy własne media

Kaczyński stworzy własne media

-

- Reklama -

Jarosław Kaczyński zapowiedział stworzenie mediów, w których znalazłoby się miejsce dla dziennikarzy obecnego TVP, „którzy podjęli trud, ale jednocześnie i ryzyko funkcjonowania w polskich mediach”.

Podczas IX Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale (woj. łódzkie) prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o potrzebie przeanalizowania wyniku wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

- Reklama -

— Ogólne wymiary sytuacji są znane. Po pierwsze musimy przeprowadzić analizę tego, co się stało i mieć plan na dalsze działania: te ofensywne i defensywne. Jeśli chodzi o pierwszą sprawę, mieliśmy do czynienia z szeregiem błędów z naszej strony — mówił prezes PiS.

Kaczyński wyraził także obawę przed czystkami w TVP, których miałaby się dopuścić po wyborach nowa władza w Polsce.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Prezes PiS nie chce, by dziennikarze, którzy jego zdaniem „podjęli trud, ale jednocześnie i ryzyko funkcjonowania w polskich mediach”, pozostali bez pracy.

Dlatego polityk wpadł na pomysł, by stworzyć własne media, w których rzeczeni dziennikarze mogliby znaleźć zatrudnienie.

— Stoi przed nami ogromne wyzwanie, żeby stworzyć jednak media dużo większe niż obecna Strefa Wolnego Słowa. I doprowadzić do tego, że jednak ten nasz przekaz medialny będzie funkcjonować — przekonywał w Spale prezes PiS.

— Ludzie, którzy podjęli trud, ale jednocześnie i ryzyko funkcjonowania w polskich mediach, będą mieli i zatrudnienie, i możliwość przekazywania prawdy o tym, co dzieje się w Polsce — mówił Kaczyński.

Czyżby pod koniec kariery politycznej Jarosław Kaczyński zapragnął zostać drugim ojcem Rydzykiem? Po tylu latach współpracy z toruńskim zakonnikiem prezes PiS na pewno docenia siłę mediów i jej przełożenie na poparcie wyborców.

Źródło:Onet
spot_img

Najnowsze