Strona głównaWiadomościPolitykaMajątek Krzysztofa Bosaka. Co posiada współprzewodniczący Konfederacji?

Majątek Krzysztofa Bosaka. Co posiada współprzewodniczący Konfederacji?

-

- Reklama -

Krzysztof Bosak jest liderem Ruchu Narodowego i współprzewodniczącym Konfederacji. Z oświadczenia majątkowego, możemy się dowiedzieć, jaki majątek udało się przez lata obecności w polityce uzbierać prawicowemu posłowi.

Z oświadczenia majątkowego Krzysztofa Bosaka dowiadujemy się, jaki majątek polityk uzbierał w ciągu wielu lat obecności w polityce.

Lider narodowców nie musi się raczej obawiać przymierania głodem, ale do krezusów także nie należy.

Bosak ma tylko jedną nieruchomość – działkę o powierzchni niemal 2 tysiące metrów kwadratowych. Drugim właścicielem działki jest Karina Bosak, która od przyszłej kadencji także będzie posłować.

Polityk nie ma więc mieszkania ani domu na własność – od wielu lat wynajmuje mieszkanie, o czym wielokrotnie mówił w wywiadach.

Poza tym współprzewodniczący Konfederacji posiada oszczędności na poziomie 82 tys. złotych oraz… 1,52 euro.

Bosakowie posiadają także wspólnie samochód – volvo v60 z 2012 roku.

I to tyle. Dla wielu osób może być szokujące, że współprzewodniczący dużej koalicji i lider największego ruchu narodowego w Polsce, który nie po raz pierwszy jest w parlamencie, nie dorobił się własnych czterech kątów.

Przypomnijmy, że np. Janusz Korwin-Mikke zawsze wymieniany jest w czołówce najbogatszych posłów. Być może od przyszłej kadencji Bosakom łatwiej będzie oszczędzać, gdy Karina Bosak także znajdzie się w Sejmie.

Źródło:o2.pl

Najnowsze