Strona głównaWiadomościPolitykaLis chce likwidować Marsz Niepodległości, lewica delegalizować narodowe organizacje

Lis chce likwidować Marsz Niepodległości, lewica delegalizować narodowe organizacje

-

- Reklama -

Zdaje się, że politycy lewicy nieźle się „nakręcili” po wyborach, pomimo dość średniego wyniku tej formacji. Na razie chcą się mścić na patriotyzmie i narodowcach. Niedawno Tomasz Lis postulował zakaz organizacji w Warszawie Marszu Niepodległości i „przepędzenia faszystów”.

Teraz Anna-Maria Żukowska i Andrzej Szaja chcą delegalizacji ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Szaja, który robił karierę „lewicowca” odwiedzając i wspierając w szpitalu gen. Jaruzelskiego, autora stanu wojennego i polityka wspierającego latami czerwony totalitaryzm, teraz chce delegalizować legalne organizacje.

- Reklama -

Szaja przypomina, że „w roku 2019 Komitet do spraw Likwidacji Dyskryminacji Rasowej przy ONZ zaapelował do Polski o delegalizację ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Dobrze by było, gdyby przyszły rząd podjął ten temat”.

Żukowska dodaje: „Może wreszcie się uda” i apeluje do Tuska i Trzaskowskiego. Zaczepia też Giertycha, pytając, co on to? Zdaje się, że Roman Giertych będzie miał kolejną szansę na etyczny „egzamin”… Lewica żywemu nie przepuści…

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Wpis Żukowskiej zauważył Krzysztof Bosak, który skomentował go wprost – „Zaczyna się. Opozycja 'demokratyczna’ jeszcze nie zaczęła rządzić, a już snuje wizje delegalizacji organizacji narodowych. Nie jestem zdziwiony. Mówią 'demokracja’, a myślą 'dyktat lewicy'”.

spot_img

Najnowsze