Strona głównaWiadomościPolskaDramat na stadionie. 18-latek zginął na boisku

Dramat na stadionie. 18-latek zginął na boisku

-

- Reklama -

18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego zginął w sobotę na stadionie w Medyce. Mężczyzna przygotowywał murawę do niedzielnego meczu. Szczegóły wypadku są ustalane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Joanna Golisz, policja otrzymała zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku ok. godz. 12.30.

- Reklama -

– W trakcie prac przygotowujących boisko do niedzielnego meczu piłkarskiego na stadionie w Medyce doszło do tragicznego wypadku. Zginął 18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia – przekazała.

Policjantka zaznaczyła, że na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku, to zostanie ustalone. Wiadomo, że mężczyzna kierował traktorem, do którego przymocowany był wał do równania boiska.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Mężczyzna był reanimowany na miejscu, mimo tego zmarł.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze