Strona głównaOpinieKorwin-Mikke komentuje występ Mentzena w TVN. "Odnoszę wrażenie, że..."

Korwin-Mikke komentuje występ Mentzena w TVN. „Odnoszę wrażenie, że…”

-

- Reklama -

Założyciel Najwyższego Czasu! i współzałożyciel Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke, skomentował skandaliczne przyjęcie Sławomira Mentzena przez stację TVN. Nestor polskiej prawicy wolnościowej przypomniał, że konfederaci głosowali w obronie TVN-u.

Szef Nowej Nadziei i współlider Konfederacji Sławomir Mentzen był gościem Kraśki po „Faktach” w TVN. Tuż przed rozmową stacja wyemitowała materiał o Konfederacji, w którym powtórzyła powielane od lat kłamstwa i półprawdy nt. konserwatywno-wolnościowego ugrupowania.

Wyciągnięto oczywiście najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi Korwin-Mikkego oraz przypomniano, że legendarny wolnościowiec był niedawno obecny na kongresie założycielskim fundacji Patriarchat.

Po przywitaniu się z widzami, Mentzen powiedział Kraśce prosto w oczy: – Gratuluję, panie redaktorze, reportażu. Naprawdę godny TVP.

Czytaj więcej: Tak się rozmawia z dziennikarzem TVN-u. Mentzen kontra Kraśko. „Co Pan w ogóle mówi?” [VIDEO]

Występ Mentzena w TVN-ie skomentował w swoich mediach społecznościowych były prezes Nowej Nadziei (wówczas partii KORWiN) Janusz Korwin-Mikke.

„W swoim czasie KONFEDERACJA przeszkodziła w Sejmie odebraniu TVNowi koncesji. Uważam, że głosowaliśmy słusznie: wolność słowa jest ważniejsza od polityki” – napisał na portalu X (dawniej Twitter) legendarny wolnościowiec.

„Odnoszę jednak wrażenie, że niektórzy dziennikarze TVN przesadzają z okazywaniem nam wdzięczności” – dodał polityk.

Najnowsze