Strona głównaWiadomościPolskaŚmiertelne pobicie w Wielkopolsce. Zatrzymano dwóch Ukraińców

Śmiertelne pobicie w Wielkopolsce. Zatrzymano dwóch Ukraińców

-

- Reklama -

Śmiertelne pobicie 45-latka przed sklepem w Nowej Wsi w woj. wielkopolskim. Zatrzymani do sprawy są dwaj obywatele Ukrainy. Początkowo ich narodowość nie była ujawniana przez policję. Pominięto tę kwestię także w materiałach TVP i TVN24.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 18.30. Przed sklepem w miejscowości Nowa Wieś w gminie Przemęt pod Wolsztynem doszło do awantury. W rezultacie pobity na śmierć został 45-latek. Mężczyzna był reanimowany przez zespół ratownictwa medycznego przez kilkadziesiąt minut, jednak bezskutecznie.

- Reklama -

Do sprawy policja zatrzymała dwóch mężczyzn – 18-latka i 20-latka. Jak się okazało, są oni obywatelami Ukrainy. W momencie zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli 1,6 oraz niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak podkreśla portal kresy.pl, początkowo policja nie podawała narodowości zatrzymanych. Pominięto ją także w materiałach TVP i TVN. O tym, że zatrzymani mężczyźni są Ukraińcami donosił początkowo tylko lokalny portal Wolsztyn 112. Informacje o ich narodowości potwierdziły kresy.pl.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Jak podaje portal, jeden z mężczyzn usłyszał zarzuty. Drugi z nich zaś najprawdopodobniej zostanie potraktowany jako świadek zdarzenia.

spot_img

Najnowsze