Strona głównaWiadomościSportDramatyczne sceny na EURO 2024. Węgier zderzył się z bramkarzem. Wiadomo, w...

Dramatyczne sceny na EURO 2024. Węgier zderzył się z bramkarzem. Wiadomo, w jakim jest stanie [FOTO]

-

Napastnik Barnabas Varga, zniesiony na noszach z boiska podczas meczu ze Szkocją w mistrzostwach Europy, został przewieziony do szpitala z ortezą na szyi, a jego stan jest stabilny – poinformowała Węgierska Federacja Piłkarska.

W 69. minucie Varga zderzył się ze szkockim bramkarzem Angusem Gunnem i na chwilę stracił przytomność. Na boisku pojawiły się służby medyczne, rozstawiono zasłony i po dłuższej przerwie zniesiono zawodnika z boiska.

„Stan Barnabasa Vargi jest stabilny! Zawodnik przebywa obecnie w jednym ze szpitali w Stuttgarcie” – przekazała węgierska federacja w mediach społecznościowych.

Węgrzy wygrali w Stuttgarcie ze Szkotami 1:0 i zajęli trzecie miejsce w grupie A z dorobkiem trzech punktów, zachowując szanse na awans do 1/8 finału Euro 2024.