Strona głównaWiadomościSportObrzydliwy trener szydzi z polskiej drużyny. "Mogło być 4:1"

Obrzydliwy trener szydzi z polskiej drużyny. „Mogło być 4:1” [VIDEO]

-

- Reklama -

Niderlandzki selekcjoner drwi z polskiej drużyny po meczu Polka-Holandia i twierdzi, że powinno być 4:1. Jednocześnie w sieci pojawiło się nagrania z jego obrzydliwym zachowaniem, na którym nakryto go w czasie wspomnianego spotkania.

– Graliśmy bardzo dobrze. Stworzyliśmy niewiarygodną liczbę szans bramkowych. Przez 60 minut graliśmy na bardzo wysokim poziomie – powiedział po meczu Ronald Koeman.

– Wówczas powinniśmy prowadzić już 4:1. To zwycięstwo jest więcej niż zasłużone – ocenił selekcjoner reprezentacji Królestwa Niderlandów.

Selekcjoner zachował się bardzo nieelegancko po meczu i nawet nie podszedł do trenera naszej drużyny – Michała Probierza.

O Koemanie jest głośno nie tylko dlatego, że wypowiadał się lekceważąco o biało-czerwonych i zginorował polskiego selekcjonera.

Przede wszystkim mówi się o tym, co robił w trakcie meczu. Na nagraniach które pojawiły się w sieci widać, jak trener Niderlandczyków łapczywie pożera wydzielinę z własnego nosa, wpakowując ją sobie do ust dłońmi, które później jeszcze oblizuje.

Ostrzegamy, aby poniższego nagrania nie oglądać przy jedzeniu!

Najnowsze