Strona głównaWiadomościŚwiat"Wiecie, że zostanę za to ocenzurowany". Zawodnik UFC niepoprawnie politycznie o szczepionkach...

„Wiecie, że zostanę za to ocenzurowany”. Zawodnik UFC niepoprawnie politycznie o szczepionkach i edukacji [VIDEO]

-

- Reklama -

Zawodnik UFC Bryan Mitchell zamieścił w sieci nagranie, które wywołało sporo kontrowersji. Fighter mówił o szczepieniu dzieci, a także ich późniejszym wychowaniu.

Mitchell to zawodnik wagi piórkowej UFC, który po raz ostatni stanął w oktagonie w grudniu ubiegłego roku. Wówczas górą okazał się jego rywal, Josh Emmett. Jak na razie nie słychać nic o kolejnym pojedynku, ale o wojowniku i tak zrobiło się głośno, a to za sprawą zamieszczonego w sieci nagrania ze swym malutkim dzieckiem.

Bez szczepienia i z edukacją domową

Jest bardzo zdrowy, radzi sobie bardzo dobrze – powiedział, pokazując swoje niedawno narodzone dziecko Mitchell. Zawodnik UFC ujawnił, że w szpitalu grożono mu odebraniem dziecka, po tym jak odmówił jego zaszczepienia.

Mitchell stwierdził, że że nie ma zamiaru szczepić dziecka, bo uważa, że „to jest złe dla zdrowia” i „może potencjalnie je zabić”. – Nie daj się zastraszyć groźbami przemocy. Bądź przygotowany i ciesz się, że możesz umrzeć za swoje dzieci. Tego właśnie potrzeba, aby odzyskać wolność – zaapelował do oglądających.

Zawodnik ponadto wypowiedział się na temat wychowania dzieci. Fighter zapowiedział, że ma zamiar przygotować dla niego edukację domową, gdyż nie chce, by w publicznej szkole stał się homoseksualistą, czcicielem szatana albo komunistą.

Wiecie, że zostanę za to ocenzurowany, ale nie obchodzi mnie to. Kocham dzieci i kocham prawdę. Musimy walczyć o nasze dzieci, bo zło zepsuje następne pokolenie – powiedział.

Najnowsze