Strona głównaOpinieBraun w kółko to powtarza. Korwin-Mikke: To jest błąd

Braun w kółko to powtarza. Korwin-Mikke: To jest błąd [VIDEO]

-

- Reklama -

Grzegorz Braun zwykł nazywać Unię Europejską „eurokołchozem”. Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że osoby, które mówią w ten sposób, popełniają błąd.

„Unia Europejska to Europejskie Gospodarstwo Rabunkowe, które doprowadza całą Europę do ruiny. Dlatego ten twór musi zostać zniszczony!” – napisał założyciel Najwyższego Czasu!, Janusz Korwin-Mikke, w swoich mediach społecznościowych.

Polityk nagrał także filmik, w którym tłumaczy, dlaczego osoby nazywające Unię Europejską „eurokołchozem” popełniają błąd.

– Niektórzy mówią na Unię Europejską „eurokołchoz”. To jest błąd. Kołchoz to jest po prostu spółdzielnia produkcyjna, a Unia Europejska to jest eurosowchoz – sowietskoje choziajstwo. PGR – Państwowe Gospodarstwo Rabunkowe, które doprowadza do ruiny wszystkie ziemie, które okupuje. I dlatego uważam, że Unia Europejska musi być zniszczona – mówi na udostępnionym na platformie X nagraniu Janusz Korwin-Mikke.

Czy nowa nazwa się przyjmie i antyunijni politycy – w tym m.in. Grzegorz Braun – zaczną nazywać Unię Europejską „eurosowchozem”?

Najnowsze