Strona głównaOpinieSommer: To od dawna oczywiste, ale teraz te fakty wychodzą na jaw

Sommer: To od dawna oczywiste, ale teraz te fakty wychodzą na jaw

-

- Reklama -

„Wikipedia jest zinwigilowana przez służby i wykrzywiona przez lewacką optykę” – pisze w swoich mediach społecznościowych redaktor naczelny Najwyższego Czasu! Tomasz Sommer, udostępniając wpis Elona Muska.

Dziennikarz City Journal Christopher F. Rufo napisał na X, że „współzałożyciel Wikipedii, Larry Sanger, twierdzi, że Wikipedia została skorumpowana ideologicznie, stwarza możliwość współpracy Katherine Maher z amerykańskim wywiadem i twierdzi, że gdyby NPR trzymała się prawdy, zwolniłaby ją natychmiast”.

Do swojego wpisu Rufo dołączył fragment swojego wywiadu z Sangerem, w którym współzałożyciel największej internetowej encyklopedii porusza ten wątek.

Ujawnione informacje zszokowały właściciela X, SpaceX i Tesli – Elona Muska. Jeden z najbogatszych ludzi świata udostępnił wpis i skomentował go jednym słowem: „WOW”.

Wpis Muska z kolei podał dalej redaktor naczelny Najwyższego Czasu!, opatrując go własnym komentarzem:

„Wikipedia jest zinwigilowana przez służby i wykrzywiona przez lewacką optykę. To od dawna oczywiste, ale teraz te fakty wychodzą na jaw. A najbardziej wykrzywione są fakty dotyczące najnowszej historii Żydów, czyli także najnowszej historii kraju nad Wisłą, w tym oczywiście Jedwabnego” – napisał publicysta.

Źródło:X

Najnowsze