Strona głównaWiadomościPolskaNaga prawda o zmianach klimatycznych. Przełomowy film BEZPŁATNIE w sobotę w Warszawie...

Naga prawda o zmianach klimatycznych. Przełomowy film BEZPŁATNIE w sobotę w Warszawie [VIDEO]

-

- Reklama -

Już 13 kwietnia na XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej wyświetlony zostanie głośny film „Climate. The movie”, który pokazuje alternatywne i mniej poprawne politycznie spojrzenie na kwestię zmian klimatycznych.

„Climat: The Movie” pokazuje inne spojrzenie na debatę na temat zmian klimatycznych. Projekt jest wspierany przez naukowców, którzy podpisali Światową Deklarację Klimatyczną Clintel. To grupa badaczy, która stara się przedstawić alternatywną narrację w obliczu dominującego dyskursu – czytamy w serwisie IMDB.

Film będzie można obejrzeć z napisami już 13 kwietnia podczas pierwszego dnia XIV Konferencji Prawicy Wolnościowej, na którą serdecznie zapraszamy. Po seansie przewidziana jest dyskusja na temat filmu.

Prawicowe przesilenie? Już wkrótce XIV Konferencja Prawicy Wolnościowej

Tomasz Sommer, Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Roman Warszawski, Jakub Zgierski, Targi Książki Prawicowej, wielka debata kandydatów na europosłów, premiera filmu „Korwin. Wolnościowiec z misją” – oto wybrani prelegenci i tylko niektóre atrakcje (będą niespodzianki!) naszej cyklicznej imprezy!

Konferencja Prawicy Wolnościowej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku odbędzie się w dniach 13-14.04.2024 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5), godz. 10:00–17:00/18:00.

Szczegółowy program konferencji na zrzutce, link poniżej. Wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wesprzeć organizację naszej imprezy z góry dziękujemy. Za wsparcie przewidzieliśmy także różne upominki. Zapraszamy!

Najnowsze