Strona głównaWiadomościPolitykaKorwin-Mikke OSTRO do Wiplera: Sypnęło się. Wyszło na jaw. Do PiS-u!

Korwin-Mikke OSTRO do Wiplera: Sypnęło się. Wyszło na jaw. Do PiS-u! [VIDEO]

-

- Reklama -

Kandydat na prezydenta Warszawy, Janusz Korwin-Mikke, zaatakował w swoich mediach społecznościowych swojego rywala w wyścigu o fotel włodarza stolicy. Były poseł Konfederacji polecił Przemysławowi Wiplerowi przeniesienie się do „swojego klubu”, czyli Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi media obiegła informacja o tym, iż poseł Konfederacji i kandydat na prezydenta Warszawy był jednym z liderów listy oficjalnie zarejestrowanych wizyt u byłego prezesa Orlenu Daniela Obajtka.

- Reklama -

Spośród obecnych parlamentarzystów najczęściej do Orlenu chodzili Wipler oraz Michał Moskal z Prawa i Sprawiedliwości. Obaj zaliczyli po 14 wizyt. Do tej sprawy odniósł się w swoich mediach społecznościowych Korwin-Mikke.

Czytaj więcej: Politycy na spotkaniach w Orlenie. Przemysław Wipler wśród liderów. Po co tam chodził?

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Korwin-Mikke radzi Wiplerowi

„Od dłuższego czasu pp. Jan Piński i Tomasz Szwejgiert (bezpieczniak z dziada-pradziada) twierdzili, że WCzc. Przemysław Wipler to kret PiSu” – napisał na X Korwin-Mikke.

„Teraz wszystko wyszło na jaw (…), więc niech p. Wipler przejdzie do PiS!” – dodał, załączając do tego link do artykułu z informacją o liczbie odwiedzin posła Konfederacji u Obajtka.

Korwin-Mikke nagrał też krótki filmik, w którym zwrócił się do Wiplera. – Sypnęło się. Wyszło na jaw, że p. Przemysław Wipler 14 razy był u p. Daniela Obajtka i tam omawiał jakieś sprawy finansowe, niewątpliwie Konfederacji z PiS-em, a teraz jeszcze p. Marek Jakubiak chce działać na rzecz zbliżenia PiS-u z Konfederacją – powiedział Korwin-Mikke.

Marek Jakubiak będzie jednym z niespodziewanych gości podczas warszawskiej Konwencji Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców. Jakubiak, niegdyś polityk Konfederacji, w ostatnich wyborach parlamentarnych wywalczył mandat poselski startując z list PiS-u, a w Sejmie jest przedstawicielem koła Kukiz’15.

Ja bym radził p. Wiplerowi, bo ta koncepcja już umarła, żeby się czym prędzej wycofał z tych wyborów i zrezygnował z członkostwa w klubie Konfederacji, przenosząc się do swojego klubu. Do PiS-u – zakończył Korwin-Mikke.

spot_img

Najnowsze