Strona głównaWiadomościPolskaBędzie ochrona dla posła PiS? W Tczewie na prezydenta miasta kandyduje „terrorystka”?

Będzie ochrona dla posła PiS? W Tczewie na prezydenta miasta kandyduje „terrorystka”?

-

- Reklama -

Serwis wbijamszpile.pl udostępnił zapis rozmowy z Beatą Maciejewską, która dotyczy obecnej kandydatki na prezydenta Tczewa. Maciejewska to była poseł Lewicy. Na nagranych rozmowach jest m.in. mowa o pobiciu polityka PiS Kazimierza Smolińskiego. Była już posłanka była nagrywana przez pracownika jej biura.

Do materiałów miał dotrzeć portal PolskieRadio24.pl jeszcze w ub. roku i zawiera on 36 godzin nagrań. Beata Maciejewska, miała m.in. mówić – „Nie jesteśmy proeuropejscy, jesteśmy k… antypisowcy!” Ciekawy jest jednak wątek o pobiciu Kazimierza Smolińskiego, posła PiS. Maciejewska miała o tym rozmawiać z Iwoną Ochocką, obecnie kandydatką na prezydenta Tczewa.

„Chwilę z nią gadałam. To była dość dobra rozmowa. No co jest dosyć fajne, że to jakoś tam wyszło. Wydaje mi się, że ona też coś takiego. Oni są trochę szalonymi ludźmi, nie? Bo ja mówię. Ona do mnie mówi, że jak ten koleś przestanie być posłem, ten Smoliński, to Emil chce mu dać w mordę. I on chce – hahaha. No wiesz, może nie tak, że żeby być jakoś tam no po prostu w twarz mu tylko tak wiesz, z płaskiej. Wiesz, ale no po prostu oni mają już to obcykane. Jak Emil k***a popełni przestępstwo te, to jest to. Oni są szaleni, k***a kompletnie. No i ona się z tym zgadza, bo jak on musi, ona mówi tak, że on nie cierpi gościa. Czyli po prostu Emil musi. No to po prostu Iwona jest pełna zrozumienia, że on musi po prostu pobić byłego posła”.

Poseł z Tczewa, Kazimierz Smoliński, miał chyba sporo szczęścia, bo znowu został posłem. Wspomniany w rozmowie Emil, to zaś Emil Ochocki, który pełni funkcję pełnomocnika finansowego Komitetu Wyborczego Wyborców „Wspólnie dla Tczewa” z którego to komitetu Iwona Ochocka kandyduje na prezydenta miasta.

Sama Ochocka wcale nie dystansuje się od pomysłu linczu na pośle PiS. Portal wbijamszpile.pl zadzwonił do Ochockiej, która… potwierdziła, że Smoliński powinien zostać pobity: „Poseł Smoliński powinien dostać z liścia. Posłowi Smolińskiemu się to należy za to co nam zrobił. Spotkamy się z nim w sądzie. To nie jest moment, aby o tym rozmawiać”.

 

Najnowsze