Strona głównaWiadomościPolskaSKANDAL w "Mam talent!". Ukrainki w banderowskich barwach "dziękowały Polsce"

SKANDAL w „Mam talent!”. Ukrainki w banderowskich barwach „dziękowały Polsce” [VIDEO]

-

- Reklama -

Skandal w „Mam talent!” na antenie TVN. Tancerki z Ukrainy wystąpiły w banderowskich barwach, by „podziękować Polsce”. A wszystko to ku uciesze jury.

W sobotę 2 marca odbyła się premiera pierwszego po przerwie odcinka programu „Mam talent!”. Wśród uczestników znalazła się grupa ukraińskich tancerek „Nesemos”. – Przyjechałyśmy z różnych miast Ukrainy. Przedstawiamy eksperymentalny styl taneczny – oświadczyły.

Tancerki były pytane przez prowadzącego, czy „mają jakąś misję, czy chcą coś pokazać swoim występem”. – Chcemy podziękować Polsce – odparły.

Jurorzy programu byli oczarowani występem Ukrainek, które przywdziały banderowskie, czerowono-czarne barwy. Na ten właśnie element uwagę zwrócili internauci.

„Zupełnym przypadkiem Ukrainki, w których «show» zakochała się Chylińska i Wieniawa, wystąpiły w Polsce nie w niebiesko-żółtych strojach, ale czerwono-czarnych!

I żeby nie było wątpliwości, one same stwierdziły, że przyjechały z całej Ukrainy i chcą przypomnieć o toczącej się tam wojnie.

Tak więc nie miejcie złudzeń. Niebiesko-żółta jest tylko łże-fasada tego «narodu», ale ich serca są czerwono-czarne i znają tylko dwa słowa: «daty» i «rezaty»” – napisał na Twitterze Piotr Korczarowski z eMisja.Tv.

Źródło:X/kresy.pl

Najnowsze