Strona głównaWiadomościŚwiatPolka z Irlandii straciła 760 000 euro odszkodowania za wypadek samochodowy, bo...

Polka z Irlandii straciła 760 000 euro odszkodowania za wypadek samochodowy, bo wzięła udział w siłowym konkursie

-

- Reklama -

Niejaka Kamila Grabska rzucała choinką podczas konkursu w 2018 w zachodniej Irlandii. Irlandzkie sądy zakwestionowały w związku z tym jej wniosek o odszkodowanie. 36-letnia Kamila Grabska ​​jest niepełnosprawna od czasu wypadku samochodowego, który miał miejsce 3 lutego 2017 r.

Doznała wtedy obrażeń szyi i pleców. Poszkodowana podjęła kroki prawne przeciwko swojej firmie ubezpieczeniowej, żądając odszkodowania w wysokości 760 000 euro. Jak podaje The Irish Independent, inny pojazd uderzył w tył jej samochodu. Przed sądem udowadniała, że od tego czasu nie mogła pracować ani opiekować się swoimi dziećmi.

- Reklama -

Przyznano jej odszkodowanie w wysokości 760 tys. euro. Straciła je jednak, bo w sieciach społecznościowych znaleziono zdjęcia mieszkańca hrabstwa Clare, na których widać, że w 2018 roku Kamila Grabska bierze udział w konkursie rzucania drzewkiem i wygrywa w kategorii kobiet wyrzucając ciężkie drzewko na odległość 1,50 metra.

Sędzia Sądu Najwyższego w Limerick zakwestionował jej wniosek o odszkodowanie. Sędzia zauważył, że była to „bardzo duża, naturalna choinka, którą kobieta rzuca bardzo zwinnym ruchem”. Dodatkowo ustalono, że „zawodniczka” konsultowała się z lekarzem dopiero po tych zawodach, skarżąc się, że nie jest już w stanie podnosić ciężkiej torby bez odczuwania piekącego bólu. Rzeczywiście musiała odejść z pracy i od tego czasu otrzymuje świadczenie związane z niepełnosprawnością.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Kamila Grabska zaprzeczyła, aby udawała obrażenia i oświadczyła sądowi, że „próbuje prowadzić normalne życie”, ale nadal odczuwa ból, mimo że na zdjęciach wygląda pogodnie. Sąd znalazł jednak jeszcze nagranie wideo, na którym przez ponad godzinę bawi się z psem w parku i ostatecznie oddalił jej powództwo.

Źródło: The Irish Independent

spot_img

Najnowsze