Strona głównaOpinieKorwin-Mikke: "Trzy razy przeszedłem Covid, a wczoraj poczułem dziwny ból"

Korwin-Mikke: „Trzy razy przeszedłem Covid, a wczoraj poczułem dziwny ból”

-

- Reklama -

Janusz Korwin-Mikke podzielił się z internautami swoimi przemyśleniami na temat tego, co jego zdaniem dało mu trzykrotne przechorowanie Covid-19.

Założyciel Najwyższego Czasu! i prezes partii KORWiN twierdzi, że dzięki temu, że trzy razy był zakażony koronawirusem, jego organizm teraz lepiej zwalcza inne wirusy.

- Reklama -

„Wczoraj poczułem dziwny, nieznany mi do tej pory, nieprzyjemny ból gardła. Rano stwierdziłem, że co by to nie było, organizm to zwalczył. A potem dowiedziałem się, że moja wnuczka Hania, z którą się widziałem, złapała wirusa mononukleozy” – napisał Korwin-Mikke w swoich mediach społecznościowych.

W dalszej części wpisu polityk dodał: „Jak to był powiedział nasz największy pisarz, śp.Stanisław Lem: «Nie wiemy, przed jakimi chorobami chroni nas zwykły katar». Otóż nie szczepiłem się – i trzy razy (za każdym słabiej) przechorowałem CoViD. I jestem przekonany, że gdybym go nie przeszedł, to teraz chorowałbym na mononukleozę. A tak: organizm wprawiony w zwalczaniu wirusów, dał sobie radę” – stwierdził Korwin-Mikke.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Na końcu wpisu prawicowiec dodał znane polskie powiedzenie: „Co Cię nie zabije – to Cię wzmocni”.

spot_img

Najnowsze