Strona głównaWiadomości„Uczyń Argentynę wielką” - Javier Milei spotkał się z Donaldem Trumpem

„Uczyń Argentynę wielką” – Javier Milei spotkał się z Donaldem Trumpem

-

- Reklama -

Na dorocznej konwencji amerykańskich konserwatystów pojawił się prezydent Argentyny Miiei. Podziękował Donaldowi Trumpowi za jego pracę na rzecz idei konserwatywnych i życzył kandydatowi, by po raz drugi został prezydentem USA.

Konferencji Akcji Politycznej Konserwatystów (CPAC) rozpoczęła się w sobotę 24 lutego w Waszyngtonie. W tym roku na to wydarzenie został zaproszony prezydent Argentyny Javier Milei i była to okazja do jego osobistego spotkania z Donaldem Trumpem.

- Reklama -

Spotkanie tych dwóch polityków było bardzo serdeczne. Javier Milei mówił: „Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie i mam nadzieję, że następnym razem będziesz w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych”.

Milei wzywał konserwatystów, by „nie pozwalali na rozwój socjalizmu”: „nie wspierajcie regulacji, nie wspierajcie idei regulowania rynku, nie dajcie się zwieść syrenim śpiewom o sprawiedliwości społecznej”. Zapewnił, że „nie zrezygnuje z przywrócenia Argentynie jej świetności!”.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Donald Trump nie tylko chwalił pomysły Milei, ale użył słynnego sloganu ze swojej własnej kampanii wyborczej, adresując go do gościa – „Uczyń Argentynę znów wielką”.

Źródło: Financial Times/ X

spot_img

Najnowsze