Strona głównaBiblioteka WolnościNa scenie pojawił się Wipler. Wymowne zachowanie Korwin-Mikkego

Na scenie pojawił się Wipler. Wymowne zachowanie Korwin-Mikkego

-

- Reklama -

Poznaj szczegóły kampanii Konfederacji, która zakończyła się porażką w jesiennych wyborach parlamentarnych. Debiutancka książka Radosława Piwowarczyka „Kampania Konfederacji 23. Brudna prawda” (KLIKNIJ) dostępna jest już w przedsprzedaży w promocyjnej cenie!

Wolnościowa prawica nigdy nie była tak blisko uzyskania wpływu na władzę jak w roku 2023. Jeszcze dwa miesiące przed wyborami wydawało się, że będzie języczkiem u wagi i wreszcie zacznie się, choćby częściowa realizacja programu wolnościowego w Polsce.

- Reklama -

Narodziny nowego świata

W swej debiutanckiej książce redaktor portalu nczas.info Radosław Piwowarczyk przypomina między innymi przekazanie władzy w partii KORWiN przez Janusza Korwin-Mikkego, które miało miejsce w październiku 2022 roku. „Przekazanie władzy, jakie nastąpiło podczas Kongresu, było – zgodnie z tym, co pisał klasyk – »aktem narodzin nowego świata«. Mentzen przejął od Korwin-Mikkego pałeczkę i rozsiadł się w prezesowskim fotelu, zaś nestorowi wolnościowców przypadł w udziale tytuł prezesa-założyciela” – przypomniał Piwowarczyk.

Redaktor przypomniał, jak Sławomir Mentzen w swoim debiutanckim przemówieniu w roli prezesa „zdradził, że »naprawdę do polityki, tak na poważnie, wprowadził go (…) w 2016 roku (Przemysław – przyp. red.) Wipler«, któremu podziękował ze sceny”. Były poseł partii KORWiN, „który kilka lat wcześniej odchodził z polityki w atmosferze skandalu”, także wygłosił krótkie przemówienie.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Uważni obserwatorzy mogli spostrzec, iż przed jego wystąpieniem swoje miejsce w pierwszym rzędzie opuścił Korwin-Mikke” – zwrócił uwagę Piwowarczyk.

Brudna prawda

W książce „Kampania Konfederacji 23. Brudna prawda” (KLIKNIJ) Piwowarczyk prowadzi nas przez samo serce tej wyborczej batalii, po której wolnościowa prawica znów musi się odbudowywać, by następnym razem, w końcu uzyskać realny wpływ na polską rzeczywistość…

W debiutanckiej pozycji redaktora nczas.info znajdziesz przypomnienie najważniejszych wydarzeń, ciekawostki, analizy oraz komentarze. Dowiesz się także co się stało, że do władzy zamiast prawicy doszła skrajna, totalitarna lewica.

Brudna prawda

spot_img

Najnowsze