Strona głównaWiadomościPolitykaKomisja ws. Pegasusa. Wipler zgłosił ekspertkę związaną z Rosją i okłamał komisję?...

Komisja ws. Pegasusa. Wipler zgłosił ekspertkę związaną z Rosją i okłamał komisję? Poważne zarzuty

-

- Reklama -

Jedna z głównych twarzy Konfederacji, Przemysław Wipler, może mieć problemy po swoim występie przed komisją śledczą ws. Pegasusa. W mediach można przeczytać, że konfederata mógł zataić przed komisją pewne informacje.

Komisja śledcza ws. Pegasusa i tak wzbudza ogromne emocje, a Przemysław Wipler z Konfederacji zadbał o to, by media znów żyły tą sprawą.

- Reklama -

Konfederata zgłosił na doradczynię komisji Annę Trocką, która po pierwsze – została odnaleziona przez autorów podcastu „Podejrzani Politycy EXTRA” w spisie lobbystów, a po drugie – na stronie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego Trocka jest „wpisana na listę arbitrów międzynarodowych w rosyjskim stałym sądzie arbitrażowym w Moskwie”.

Tych informacji nie było w CC, które poseł Wipler przekazał komisji. Gdy jednak członkowie komisji spytali prawicowca, czy to ta sama osoba, to potwierdził, próbując bagatelizować sytuację.

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Być może to bagatelizowanie okaże się dla niego wyjątkowo kosztowne. Powód? Wszystko wskazuje na to, że zataił informację o rosyjskim powiązaniu swojej doradczyni, a co gorsza przyłapany na krętactwie, dalej mijał się z prawdą” – podaje portal Radia ZET.

Dalej czytamy, że dziennika rozgłośni pokazują, iż „Wipler manipuluje opinią publiczną i pokazują ślady jego mataczenia w tej sprawie, w której zagadek jest dużo więcej i będą je musiały wyjaśnić polskie służby specjalne„.

Czytaj także: Zaskakujące słowa Wiplera. Mówił o spotkaniach z posłami PiS-u

Źródło:Radio ZET
spot_img

Najnowsze