Strona głównaWiadomościŚwiatWładimir Putin ma nową kochankę? Pracuje dla Kremla i zajmuje się...

Władimir Putin ma nową kochankę? Pracuje dla Kremla i zajmuje się…

-

- Reklama -

Media rosyjskie i ukraińskie donoszą, że Władimir Putin ma mieć nową kochankę. To pracownica aparatu państwowego.

Władimir Putin był żonaty z Ludmiłą Aleksandrowną w latach 1983-2013 i ma z nią dwójkę dzieci. Później wieloletnią kochanką prezydenta Rosji miała być gimnastyczka artystyczna Alina Kabajewa, z którą polityk także miał się doczekać dwójki dzieci, których jednak nigdy oficjalnie nie uznał.

Teraz media rosyjskie i ukraińskie donoszą, że trwający od 2007 roku romans Putina z Kabajewą się zakończył, a prezydent Federacji Rosyjskiej ma nową wybrankę serca – Ekaterinę Mizulinę.

Kim jest domniemana kochanka Putina?

Ekaterina Mizulina to rosyjska urzędniczka państwowa, która jest odpowiedzialna za cenzurowanie Internetu.

Stoi ona na czele rosyjskiej Ligi Bezpiecznego Internetu. Ostatnim jej pomysłem jest zablokowanie Rosjanom możliwości korzystania z VPN-ów tak, by nie mogli korzystać z nierosyjskiej sieci.

Na ten moment związek Putina i Mizuliny to tylko plotka. Tłumaczyłoby to jednak, skąd urzędniczka państwowa ma pieniądze na bardzo wystawne życie, które prowadzi i drogie ubrania od najsłynniejszych projektantów.

Być może informacja o związku rosyjskiego prezydenta z cenzorką nigdy nie zostanie potwierdzona tak samo, jak Putin nigdy nie przyznał się do romansu z Kabajewą, choć materiałów potwierdzających to, że byli oni parą, jest na tyle dużo, że ten związek był prawie że oficjalny.

Źródło:o2.pl

Najnowsze