Strona głównaWiadomościPolskaRafalala ganiał z kijem ukraińskich nastolatków po Lublinie? "Wzywał ich do opuszczenia...

Rafalala ganiał z kijem ukraińskich nastolatków po Lublinie? „Wzywał ich do opuszczenia Polski” [VIDEO]

-

- Reklama -

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak przebrany za kobietę mężczyzna, prawdopodobnie niejaki Rafalala, atakuje nastolatków. O zdarzeniu napisała Karolina Romanowska ze stowarzyszenia Pojednanie polsko-ukraińskie.

„Przedwczoraj, w centrum Lublina, trzech ukraińskich chłopców w wieku 15-16 lat, członków młodzieżówki Stowarzyszenia Pojednanie Polsko-Ukraińskie, zostało zaatakowanych przez agresywnego mężczyznę przebranego za kobietę” – przekazała Romanowska.

„Jeden z chłopców został wielokrotnie uderzony w twarz, inny był gryziony przez psa napastnika, a trzeci, w szoku, próbował zrozumieć sytuację i nawiązać kontakt z czarnoskórym znajomym atakującego, który prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków” – dodała.

„Do ataku doszło, ponieważ chłopcy rozmawiali między sobą po ukraińsku. Agresor, później zidentyfikowany jako agresywny transwestyta Rafalala, próbując sprowokować sytuację, zaczął nagrywać chłopców, goniąc ich z kijem i krzycząc oskarżenia o kradzież oraz wzywając ich do opuszczenia Polski. Jeden z zaatakowanych chłopców jest sierotą i bardzo aktywnym działaczem stowarzyszenia” – zakończyła.

Na nagraniu widać mężczyznę w kobiecym stroju, z długimi włosami, który – wraz z psem – goni grupę nagrywających zajście nastolatków. Krzyczy „złodziej” i wzywa do poczekania na policję. W ręce trzyma długi przedmiot.

Jak dodała Romanowska, szuka świadków zdarzenia. „Obiecuję, że za to co ta osoba zrobiła moim chłopcom nie odpuszczę i zamknę albo w psychiatryku albo w więzieniu!!!” – oświadczyła.

Źródło:X

Najnowsze