Strona głównaWiadomościPolskaEwa Zajączkowska–Hernik nowym rzecznikiem Klubu Parlamentarnego Konfederacji

Ewa Zajączkowska–Hernik nowym rzecznikiem Klubu Parlamentarnego Konfederacji

-

- Reklama -

Ewa Zajączkowska–Hernik od piątku jest nowym rzecznikiem Klubu Parlamentarnego Konfederacji – poinformowało PAP Biuro Prasowe Konfederacji. Zajączkowska-Hernik zastąpiła na tym stanowisku Annę Bryłkę, która została powołana na funkcję dyrektora ds. europejskich Konfederacji.

„Informujemy, że z dniem 8 grudnia 2023 rzecznikiem Klubu Parlamentarnego Konfederacji została Ewa Zajączkowska–Hernik. W latach 2016-2023 pracowała jako aktywny dziennikarz m.in. dla portali wSensie.pl oraz Światrolnika.info” – podano w informacji prasowej.

- Reklama -

Przekazano, że „dotychczasowa rzecznik Konfederacji Anna Bryłka została powołana na funkcję Dyrektora ds. europejskich Konfederacji”.

„Stało się! Już oficjalnie jestem rzecznikiem Konfederacji” – napisała na portalu X Zajączkowska-Hernik.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

„Swoją przygodę ze środowiskiem wolnościowym zaczęłam w 2014 roku, jako rzecznik prezesa Korwin-Mikkego w Radomiu. Wiele lat pracowałam jako dziennikarz polityczny, gospodarczy i rolniczy, a dziś wchodzę na kolejny poziom kariery zawodowej ? To będzie ciekawa przygoda! ?” – dodała.

Źródło:PAP/X
spot_img

Najnowsze