Strona głównaWiadomościŚwiatHamas w Niemczech? Ostrzeżenia przed bombami

Hamas w Niemczech? Ostrzeżenia przed bombami

-

- Reklama -

Wiele niemieckich instytucji publicznych dostało ostrzeżenia dotyczące możliwości podłożenia na ich terenie ładunków wybuchowych. Niemiecka policja twierdzi, że mogą być to działania Hamasu.

Od poniedziałku niemieckie służby dostają informacje o możliwości podłożenia ładunków wybuchowych na terenie różnych instytucji – informuje portal dw.com.pl.

- Reklama -

Instytucje, o których mowa, to m.in. główny dworzec w Berlinie, siedziba telewizji RTL oraz siedziba Socjaldemokratycznej Partii Niemiec (SPD), do której należy kanclerz RFN Olaf Scholz.

Groźby zamachów bombowych pojawiły się także w innych krajach związkowych. Zagrożenie rzekomym podłożeniem ładunków odnotowano m.in. w siedmiu szkołach i siedzibie publicznej telewizji ZDF.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

W kraju związkowym Bawaria jedna szkoła dostała już drugie ostrzeżenie przed bombą.

Obok gróźb dot. bomb w Republice Federalnej Niemiec dochodzi także do niszczenia żydowskich pomników i oznaczania mieszkań Żydów symbolami gwiazdy Dawida.

Niemiecka policja podejrzewa, że za wszystkim tym może stać Hamas.

Źródło:dw.com.pl
spot_img

Najnowsze