Strona głównaWiadomościPolitykaZiobro wyjdzie z Solidarną Polską z klubu Zjednoczonej Prawicy? Kaleta zdradza plany

Ziobro wyjdzie z Solidarną Polską z klubu Zjednoczonej Prawicy? Kaleta zdradza plany

-

- Reklama -

Od pierwszego posiedzenia Sejmu nowej kadencji planujemy uczestniczyć w klubie PiS. Nie mamy planów by tworzyć własny klub – powiedział w poniedziałek w RMF FM wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. Zapewnił, że liderem Suwerennej Polski pozostanie Zbigniew Ziobro.

Kaleta został zapytany, czy po wyborach Suwerenna Polska będzie dalej w klubie Prawa i Sprawiedliwości, czy zamierza stworzyć własny klub.

- Reklama -

„Od pierwszego posiedzenia Sejmu nowej kadencji planujemy uczestniczyć w klubie PiS. Nie mamy planów, by tworzyć własny klub” – zaznaczył.

Dodał, że niedawno poznany został wynik wyborów, a wszelkie analizy i plany działania to „zdarzenia przyszłe”.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Dopytywany, czy Zbigniew Ziobro pozostanie liderem Suwerennej Polski, Kaleta zapewnił, że „Zbigniew Ziobro jest naszym liderem, tak jak liderem Prawa i Sprawiedliwości jest Jarosław Kaczyński”.

Źródło:RMF FM
spot_img

Najnowsze