Strona głównaWiadomościSportOdwołano mecz piłkarskiej ekstraklasy. Bardzo rzadki powód

Odwołano mecz piłkarskiej ekstraklasy. Bardzo rzadki powód [VIDEO]

-

- Reklama -

Zaplanowany na niedzielę mecz 12. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Widzew Łódź – Ruch Chorzów został odwołany. Powodem są intensywne opady deszczu i związany z tym zły stan murawy.

W Łodzi od niedzielnej nocy intensywnie pada. Od rana na stadionie przy al. Piłsudskiego pracowali m.in. strażacy, którzy wypompowali wodę z pomieszczeń obiektu. Opady wpłynęły też na zły stan murawy, przy której również trwały prace, lecz utrudniał je padający deszcz.

- Reklama -

Długo zwlekano z decyzją w sprawie rozegrania zaplanowanego na godz. 15 spotkania. Ostatecznie zdecydowano o odwołaniu meczu i rozegraniu go w innym terminie.

„O nowym terminie będziemy informować po uzgodnieniu z wszystkimi stronami” – przekazał Canal+ Sport na swoich kontach społecznościowych.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

spot_img

Najnowsze