Strona głównaWiadomościPolitykaSpotkania prezydenta ze wszystkimi komitetami. Znamy terminy

Spotkania prezydenta ze wszystkimi komitetami. Znamy terminy

-

- Reklama -

W przyszły wtorek i środę prezydent Andrzej Duda spotka się z przedstawicielami poszczególnych komitetów wyborczych, osobno z każdym – podała w piątek Kancelaria Prezydenta RP. Na wtorek na godz. 12 zaplanowano konsultacje z PiS, a na 14 z KO. W środę odbędą się spotkania kolejno z Trzecią Drogą, Lewicą i Konfederacją.

Kancelaria Prezydenta przekazała w komunikacie, że w przyszły wtorek i środę, 24 i 25 października, na zaproszenie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, w Pałacu Prezydenckim odbędą się konsultacje z przedstawicielami poszczególnych komitetów wyborczych, które będą miały swoją reprezentację w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej X kadencji. Jak podkreślono, spotkania odbędą się osobno z każdym z komitetów wyborczych, w kolejności zgodnej z wynikami osiągniętymi przez te komitety w wyborach.

Poinformowano, że na wtorek na godz. 12 zaplanowano spotkania z przedstawicielami KW Prawo i Sprawiedliwość, natomiast na godz. 14 konsultacje z KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni.

W środę prezydent spotka się z przedstawicielami KKW Trzecia Droga Polskie Stronnictwo Ludowe – Polska 2050 Szymona Hołowni (godz. 11.00), KW Nowa Lewica (godz. 13.00) i KW Konfederacja Wolność i Niepodległość (godz. 15.00).

Najnowsze