Strona głównaWiadomościŚwiatTen strażak był narodowym bohaterem, bo uratował pieska. Teraz oskarżono go o...

Ten strażak był narodowym bohaterem, bo uratował pieska. Teraz oskarżono go o bestialskie zabicie partnerki

-

- Reklama -

Strażak z okręgu Temesz, na zachodzie Rumunii, który na początku października został okrzyknięty bohaterem po brawurowym uratowaniu psa tonącego w studzience kanalizacyjnej, kilkanaście dni później został zatrzymany przez policję pod zarzutem zabicia swojej partnerki.

Według informacji przekazanych mediom przez policję, 24-letni mężczyzna zaatakował kobietę w jej domu i zadał jej kilka ciosów nożem.

- Reklama -

Prowadząca sprawę prokuratura w Timisoarze podała, że 32-letnia kobieta otrzymała uderzenia nożem w klatkę piersiową, plecy oraz brzuch. Krótko po ataku zmarła.

Zdaniem śledczych agresor miał działać pod wpływem wzburzenia emocjonalnego wywołanego przypuszczeniami, że został zdradzony.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Bukareszteńska telewizja Digi24 przypomina, że na początku października br. strażak został okrzyknięty bohaterem, po tym, jak uratował psa, który wpadł do głębokiej na 4 metry i wypełnionej wodą studzienki kanalizacyjnej. Jego zdjęcia z uratowanym czworonogiem obiegły wówczas internet.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze