Strona głównaWiadomościPolitykaCiężko będzie z tą koalicją rządzącą. Już iskrzy

Ciężko będzie z tą koalicją rządzącą. Już iskrzy

-

- Reklama -

Słaby wynik Lewicy może osłabić w nowej koalicji rządzącej naciski na zmiany typowo ideologiczne. Nie ma jednak wątpliwości, że część posłów KO też takim pomysłom kibicuje. Z drugiej strony Kosiniak-Kamysz już zapowiedział, że na żadne zapisy dotyczące światopoglądu w umowie koalicyjnej jego partia się nie zgodzi.

Tymczasem politycy Lewicy już tego próbują. Anna-Maria Żukowska wymienia „listę rzeczy, o które nie wolno walczyć Lewicy w nowym rządzie‼️”. Z logiką u lewaków kiepsko, więc pewnie chodziło jej o „listę rzeczy, o które nie wolno im nie-walczyć”(?).

- Reklama -

Tej liście, chociaż niezbyt nowa, warto się przyjrzeć. Są na niej m.in. „aborcja, LGBT, zakaz ferm futrzarskich (co na to poseł KO Kołodziejczak?), likwidacja przywilejów kleru, zmiana definicji zgwałcenia”.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Po tym wpisie przypomniano Żukowskiej, że „Lewica otrzymała mandat od wyborców 8,6%, a nie 20, 30 czy 50. Proszę więc przestać być taką Lwicą Lewicy i pomyśleć o tym, że jątrzenie może doprowadzić do katastrofy. Najpierw kompromis, a potem krok po kroku, a nie wszystko naraz”.

Lewica jest jednak nie tylko nielogiczna, ale i często „pryncypialna”. Żukowska natychmiast wyciągnęła i przypomniała „ 9 konkret” Donalda Tuska, czyli „aborcję do 12 tygodnia” na życzenie i likwidację „klauzuli sumienia”, a to przecież dopiero jeden dzień od ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów… Zapowiadają się „ciekawe czasy”.

spot_img

Najnowsze