Strona głównaWiadomościŚwiatMOCNE słowa izraelskiego ministra: Członkowie Hamasu mają dwie możliwości - bezwarunkowo się...

MOCNE słowa izraelskiego ministra: Członkowie Hamasu mają dwie możliwości – bezwarunkowo się poddać, albo….

-

- Reklama -

Członkowie organizacji terrorystycznej Hamas mają w trwającej wojnie dwie możliwości: bezwarunkowo się poddać albo zginąć – oświadczył we wtorek pilotom i inżynierom izraelskich sił powietrznych minister obrony Joaw Galant, cytowany przez portal Times of Israel.

Szef resortu obrony wypowiedział się w ten sposób w kontekście prowadzonych od 7 października intensywnych bombardowań kontrolowanej przez Hamas Strefy Gazy oraz spodziewanej operacji lądowej izraelskiego wojska na tym palestyńskim terytorium.

- Reklama -

„Nasze samoloty dosięgną każdy cel (…); każdy pocisk ma adres. Dosięgniemy każdego członka Hamasu” – powiedział Galant.

„Członkowie Hamasu mają dwie możliwości: albo zginą na swoich stanowiskach, albo bezwarunkowo się poddadzą. Nie ma trzeciej możliwości. Zniszczymy organizację Hamas i rozbroimy wszystkie jej zdolności” – zaznaczył minister.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Siły Obronne Izraela (IDF) zapowiadały wcześniej uderzenie „z wielką siłą” oraz informowały, że kończą przygotowania do skoordynowanego ataku „z powietrza, wody i lądu” przeciwko Hamasowi w Strefie Gazy.

Izrael ogłosił oblężenie Strefy Gazy i rozpoczął uderzenia z powietrza w odpowiedzi na brutalny atak bojowników Hamasu z 7 października, w którym zginęło 1400 osób. Według władz palestyńskich w wyniku bombardowań w Strefie Gazy zginęło już blisko 3 tys. osób.

spot_img

Najnowsze