Strona głównaWiadomościPolitykaDonald Trump o Izraelu: "Potencjalnie walczą z Iranem"

Donald Trump o Izraelu: „Potencjalnie walczą z Iranem”

-

- Reklama -

Donald Trump, przemawiając w West Palm Beach na Florydzie odniósł się do ataku Hamasu na Izrael, a z jego słów wynikało, że uważa, iż Izrael zbagatelizował zagrożenie i dlatego został zaskoczony przez Hamas.

– Mówi się o wywiadzie i mówi się o rzeczach, które poszły nie tak w ciągu ostatniego tygodnia, muszą to wyjaśnić, ponieważ walczą z potencjalnie bardzo dużą siłą. Potencjalnie walczą z Iranem – mówił Trump.

- Reklama -

W wypowiedzi dla telewizji Fox News były prezydent powiedział z kolei, że premier Benjamin Netanjahu i Izraelczycy nie byli przygotowani na wojnę. „A gdyby rządził Trump, to nie musieliby być przygotowani” – dodał.

Minister Szlomo Karhi powiedział w wywiadzie telewizyjnym: „to wstyd, że taki człowiek, były prezydent USA, wspiera propagandę terrorystów i rozpowszechnia informacje, które ranią ducha obrońców i obywateli Izraela”.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

 

spot_img

Najnowsze