Strona głównaWiadomościPolskaKłęby dymu nad Gdynią. Płonie budowana hala sportowa

Kłęby dymu nad Gdynią. Płonie budowana hala sportowa [VIDEO]

-

- Reklama -

Kłęby czarnego dymu unoszą się nad Gdynią po zapaleniu się pianki montażowej podczas budowy hali sportowej przy ul. Morskiej. Na miejscu jest sześć zastępów straży pożarnej – poinformowała straż pożarna.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni kpt. Paweł Przybyłowicz powiedział, że straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze budowanej hali sportowej przy Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni po godz. 12.30. Nad miastem unoszą się kłęby czarnego dymu, które widać z kilkudziesięciu kilometrów.

- Reklama -

Na miejscu jest sześć zastępów służb ratunkowych. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Pracownicy, którzy byli na budowie, prawdopodobnie sami się ewakuowali. Według wstępnych informacji pali się pianka montażowa – przekazał kpt. Przybyłowicz.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Źródło:PAP
spot_img

Najnowsze