Strona głównaWiadomościŚwiatKarambol policyjnych radiowozów. Przyczyną... konewka

Karambol policyjnych radiowozów. Przyczyną… konewka

-

- Reklama -

Trzy radiowozy niemieckiej policji zderzyły się na autostradzie. Wszystko przez… pozostawioną na drodze konewkę.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem na autostradzie A73 we Frankonii. Jak wynika z informacji podawanych przez „Bild”, kierowca pierwszego jadącego w kolumnie radiowozu zbyt późno zauważył stojącą na drodze konewkę. Gwałtownie zahamował i tym samym dał niewielkie pole manewru kolegom.

- Reklama -

Kierujący drugim i trzecim radiowozem funkcjonariusze jeszcze zdążyli wyhamować, ale czwarta w kolumnie policyjna furgonetka już nie. Uderzyła w poprzedzający pojazd, a siła uderzenia była tak duża, że rozbity został także drugi w kolumnie radiowóz.

W wyniku kolizji dwunastu funkcjonariuszy zostało lekko rannych – żaden z nich nie wymagał hospitalizacji. Policja wyceniła straty na kilkadziesiąt tysięcy euro. Jeden z radiowozów prawdopodobnie pójdzie na złom.

-------- WSPARCIE NCZAS.INFO --------

WESPRZYJ NCZAS.INFO

NCZAS.INFO to obecnie jedyny w Polsce portal informacyjny, który gwarantuje wolną, niecenzurowaną i prawdziwą informację. Za pisanie prawdy jesteśmy szykanowani przez system rozprowadzania newsów w sieci. Z tego powodu nasze teksty w 75 proc. finansowane są wpłat Czytelników.

Serdecznie prosimy o wspomożenie naszej działalności. Dzięki Państwa wpłatom możemy pisać i rozpowszechniać PRAWDĘ.

Nie ustalono, w jaki sposób konewka znalazła się na autostradzie. Przypuszczenia są takie, że wypadła z jadącego wcześniej auta.

spot_img

Najnowsze