Afera w Szpitalu Południowym. Pół miliona wróciło na konto Kacprzyka. Powód zaskakuje

W poniedziałek wszczęte zostały dwa śledztwa w sprawie Szpitala Południowego. Pierwsze dotyczy oszustwa na kwotę ponad pół miliona złotych. Drugie nadużycia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego – poinformował w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Antoni Skiba. Przelane przez Dawida Kacprzyka pół miliona złotych zostało zwrócone przez szpital, ponieważ „nie można było prawidłowo dokonać … Czytaj dalej Afera w Szpitalu Południowym. Pół miliona wróciło na konto Kacprzyka. Powód zaskakuje