Sommer, Korwin, Michalkiewicz, Zgierski na Targach Książki w Krakowie!

Wydawnictwo „Najwyższego Czasu!” tradycyjnie gości na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie! To już 26 odsłona imprezy, która w tym roku ma szansę stać się największym wydarzeniem tego typu dla miłośników dobrej lektury! Oprócz oferty naszych niepoprawnych politycznie, odważnych tematycznie książek czytelnicy mogą wybierać wśród tysięcy publikacji, które na targi zabierze ze sobą kilkuset wystawców! My oczywiście zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska C31, w hali Wisła, na którym stale obecni będą Tomasz Sommer (autor kilkunastu książek) oraz Jakub Zgierski (znany z poczytnej „Encyklopedii antykultury„).

GDZIE:
Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, ul. Galicyjskiej 9. STOISKO C31, HALA WISŁA

KIEDY:
26.10.2023 (czwartek) w godz. 10:00–17:00
27.10.2023 (piątek) w godz. 10:00–19:00
28.10.2023 (sobota) w godz. 10:00–19:00
29.10.2023 (niedziela) w godz. 10:00–17:00

Na stoisku C31 pojawi się Stanisław Michalkiewicz, który od czwartku (26.10 – dziś!) do niedzieli (29.10) będzie podpisywał książkę „Do ostatniego Ukraińca„, w której toczącą się wojnę, za naszą wschodnią granicą, ocenia przez pryzmat głównych rozgrywających: Rosji oraz Stanów Zjednoczonych. W końcu, jak przekonywał Carl von Clausewitz, generał i pruski teoretyk wojny, konflik zbrojny jest tylko kontynuacją polityki innymi środkami…

Oczywiście stoisko targowe „Najwyższego Czasu!” (C31) odwiedzi także nasz założyciel Janusz Korwin-Mikke (niedziela, 29.10). Nie tylko będzie podpisywał swoje książki, ale także – jak zawsze! – chętnie z Państwem podyskutuje! A jest o czym…

Tak wyglądało nasze stoisko w tamtym roku. W 2023 r. znajdziecie nas pod numerem C31!
A tak wygląda stoisko w tym roku. Jest skromniejsze, ale znacznie lepiej usytuowane! Miejsca dla naszych Gości jest więc znacznie więcej! Zapraszamy do C31 w hali Wisła!

Wśród nowości ksiażkowych naszego wydawnictwa polecamy Państwu na targach zwłaszcza:

ŚWIATY ISLAMU (prof. Marek Jan Chodakiewicz): Najnowsza, wyjątkowa książka prof. Marka Jana Chodakiewicz! Autor, na ponad 800 stronach (!), dokonuje pierwszej w Polsce syntezy ŚWIATÓW ISLAMU na poziomie socjologicznym, historycznym, dziejów religii, historii ekspansji… Czym jest islam? Jak powstał? Jak i dlaczego się rozszerzył? Jak funkcjonuje dzisiaj? Czy jest zagrożeniem? Na koniec prof. Chodakiewicz, pokazuje jak obcy nam kulturowo imigranci stopniowo, powoli, ale metodycznie zawłaszczają Europę, de facto prowadząc kolonizację Starego Kontynentu. Książka jest bardzo na czasie!

KOMPENDIUM WIEDZY O ELEKTROWNIACH (inż. M. Zadrożniak): Książka, napisana przez eksperta śp. inż. Marka Zadrożniaka, kompleksowo (650 stron!) omawia demolkę jaką polskiemu systemowi energetycznemu fundują nasze władze na zlecenie Unii Europejskiej. Autor, który nad projektem pracował kilka lat, przedstawia drobiazgową analizę wydajności i opłacalności stosowanych w Polsce metod produkcji energii. Publikacja czarno na białym pokazuje, że tzw. odnawialne źródła energii nie są realną alternatywą dla tych tradycyjnych… Ta książka jest BARDZO BARDZO na czasie!

ENCYKLOPEDIA ANTYKULTURY (Jakub Zgierski): Czym jest ideologia antykultury? Czy nasza wolność jest zagrożona? Jaki jest prawdziwy cel rewolucji seksualnej? Jak manipulują nami media i wielkie koncerny? Czy mamy do czynienia z projektem nowego człowieka? Co tak naprawdę leży u podstaw współczesnych ideologii? Itp. Itd. W „Encyklopedii Antykultury” znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Świadomość to pierwszy krok do wolności!